LegendsFighters

Forum klanu LegendsFighters z gry MMORPG Margonem. Mile widziani tylko członkowie owej gildii... Nikt inny!

Ogłoszenie

Każdy klanowicz, który chce nosić outfit klanowy, jest zobowiązany do wpłacenia 20mln do skarbca.

  • Index
  •  » Off Topic
  •  » Gry, filmy, książki, muzyka, strony internetowe...

#1 2011-02-05 11:06:07

 Azadaf

Administrator

12531317
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2011-02-01
Posty: 43
Punktów :   

Gry, filmy, książki, muzyka, strony internetowe...

Dzień dobry, cześć, czołem. Pytacie skąd się wziąłem?
Jestem wesoły Piotrek, bla bla bla.
Przejdźmy do sedna, widzę, że już pojawiły się pytania, na temat. jakiś fajnych komedii, itp. Dlatego też zakładam ten temat, abyśmy mogli polecać sobie filmy, gry itd. Oczywiście, można też dyskutować na ich temat.

Może ja polecę kilka gier:

•Cała seria Gothic (Gothic, Gothic 2 Noc Kruka, Gothic 3 [najgorszy], Gothic 4 [nie grałem].
Wypowiem się na temat pierwszej części, klimat niesamowity, wspaniała fabuła i wszystko co najlepsze, no może grafika słaba, bo ta gra ma już swoje lata. Co do drugiej części, to też jest dobra fabuła, wiele questów i myślenia, grafika już lepsza. Gothic 3 = dobra grafika, zero fabuły, czyli siekaninka na całego!

•Wiedźmin = wspaniała gra, uwierzcie mi, teraz akurat w nią gram i jestem zachwycony, średnia grafika, ale fabuła, klimat, dialogi, rysunki filmiki w grze = zajebista zajebistość!

To te dwa tytułu na dobry początek, teraz czas na was!


--------------------------------------------

http://i55.tinypic.com/157ozef.gif

Offline

 

#2 2011-02-05 14:38:19

 Elorgon

Rozmówny

25709286
Skąd: Chełm
Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 57
Punktów :   

Re: Gry, filmy, książki, muzyka, strony internetowe...

Hej ;d

Od pewnego czasu słucham Eminema spodobały mi się piosenki tego artysty. Najbardziej podobają mi się piosenki pod tytułem Sing For The Moment, Till I Collapse i 8 mile Road.
Teraz czas na gry. Gram w Cs'a mój nick to Prokurator.. grafika nie zachwyca ale czego można się spodziewać z gry, która powstała w 2003 roku.. książki bez komentarza ;d Filmy zaciekawił mnie bardzo film pod tytułem Władca Pierścieni obejrzałem całą trylogię i mógłbym oglądać ją bez końca!
Tylko tyle mogę w tym temacie napisać. Zegnam ! ;d


Bij ! Walcz ! Zabijaj !

Offline

 

#3 2011-02-05 14:46:58

 Azadaf

Administrator

12531317
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2011-02-01
Posty: 43
Punktów :   

Re: Gry, filmy, książki, muzyka, strony internetowe...

Co do Eminema też go słucham, jedna piosenka dość stara, ale mi się strasznie podoba, oczywiście nie ona, ale ją chciałem wam pokazać:

Without Me


--------------------------------------------

http://i55.tinypic.com/157ozef.gif

Offline

 

#4 2011-02-05 17:55:16

 xcbax

Młody Rozmównik

Skąd: Chełm
Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 47
Punktów :   

Re: Gry, filmy, książki, muzyka, strony internetowe...

Siemka ;d.

Jak Elorgon słucham Eminema ;p. Moje ulubione piosenki to Lose Yourself, My Mom, Till I Collapse. Gram na Psp w Killzone Liberation, Split Second. Na PC gram w Csa: Nowa Era.  Filmy to raczej takie akcji czy horrory albo komedie. Takie filmy preferuje. Polecam "Zejście", "Nieustraszony", "8 Mila".
Dziękuję, dobranoc.


Created by xCbAx Copyright © 2011 All rights reserved ®.

Offline

 

#5 2011-02-15 16:53:11

Soveliss

Adept

Zarejestrowany: 2011-02-01
Posty: 18
Punktów :   -8 

Re: Gry, filmy, książki, muzyka, strony internetowe...

Ja słucham metalu, a moje ulubione filmy to wszystkie z kategorii redhead i anal

Offline

 
  • Index
  •  » Off Topic
  •  » Gry, filmy, książki, muzyka, strony internetowe...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Świecieto rozwiązanie o hydraulik rembertów hotel spa na weekend w Ciechocinku